Фото для інтернет магазинів

Якісні фотознімки, що відображають сутність товарів, служать для наповнення сайтів інтернет-магазинів і дозволяють вигідно презентувати продукцію, тим самим підвищуючи продажі.

Якісна зйомка відіграє важливу роль для просування та забезпечення продажу в інтернет-магазині. Сучасні покупці дуже вимогливі до якості контенту, тому цінність професійного фотографування постійно зростає.

Веб студія MOZAR пропонує зйомку для інтернет-магазинів різних напрямків: каталожні, рекламні, іміджеві та предметні знімки.

Обговорити проект

Круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92

Фотографії для інтернет-магазину одягу

Зйомка для інтернет-магазинів користується високим попитом. Адже унікальний контент, фотографії одягу з різних ракурсів, достовірне та детальне відображення кольорів, дрібних елементів, фактур тканин та матеріалів, фурнітури – усе це є важливим під час купівлі онлайн. Чим якісніше та реалістичніше фото для онлайн магазину – тим вища популярність сайту, активніша відвідуваність та успішніший продаж.

Зйомка одягу та взуття для інтернет-магазинів може здійснюватися в різних варіантах. Найчастіше картинки для магазинів одягу здійснюються на білому тлі, щоб увага акцентувалася виключно на продукції. Для передачі настрою колекції зйомка може проводитись як у студії, так і на відкритому просторі. Якщо до фотосесії залучаються моделі, то професійний стиліст готує їх, створюючи актуальні для сезону образи. Це коштує додаткових затрат, разом з тим наші фахівці чудово знають, як фотографувати одяг на продаж у ракурсах, що дають можливість ретельно його розглянути.

Фотозйомка меблів та інших товарів

Ми займалися наповненням каталогів для онлайн магазинів меблів, господарських товарів, будівельних матеріалів, кондитерських виробів, м'яких іграшок тощо. Створення фото для інтернет магазину товарів невеликих розмірів – це предметна зйомка, що вимагає достовірної передачі кольору та правильного освітлення. Для габаритних виробів потрібний додатковий простір, фізичні зусилля при маніпуляціях з ракурсами, спеціальне освітлення.

Не потрібно економити на якості фотографій, оскільки візуальний контент – не менш важливий ніж інформаційний. Знімки для інтернет-магазину можна успішно використовувати для просування товару або бренду в соцмережах, рекламних буклетах та іншій друкованій продукції.

Різновиди фотосесії для сайтів інтернет-магазинів

Зйомка товарів для інтернет-магазину має кілька різновидів, особливості яких слід враховувати під час вибору студійного обладнання, налаштування оптики та освітлювальних приладів.

Найвідоміші та популярні різновиди зйомки для онлайн магазинів:

  •  художня предметна фотозйомка;
  • зйомка товару;
  • фотосесія продуктів харчування;
  • фотографування квітів та інших елементів природи.

Наші спеціалісти можуть проводити сесію як у фотостудії компанії MOZAR, так і на території замовника. Крім того, ми пропонуємо:

  • фахівців, які професійно знімають, обробляють та готують знімки для розміщення на сайті;
  • сучасне високоякісне обладнання, освітлення та антураж для знімання окремих предметів з різних ракурсів;
  • великий досвід у фотографуванні одягу, взуття, інтер'єрів, меблів, страв та напоїв, господарських товарів, будівельних матеріалів, кондитерських виробів, м'яких іграшок та іншого;
  • доступну вартість фото товарів для інтернет-магазинів.

Замовивши послуги фотографа в компанії MOZAR, ви отримаєте кваліфіковане обслуговування, унікальні професійні знімки, прийнятну ціну.