Розробка веб-сайтів

Сьогодні вже неможливо уявити будь-який успішний бізнес без веб-сайту. Якщо у Вас його немає, сайт застарів, або не виконує тих функцій які на нього покладені – ми Вам допоможемо.

Створення Веб-сайту – це багатоетапний творчий процес, участь в якому беруть дизайнери, програмісти, спеціалісти з верстки та менеджменту проектів.
Створення сайту – важливий крок, який дозволить розширити бізнес та здобути нових клієнтів.
Дизайн-студія “Мозар” пропонує створення веб-сайтів для компаній різної складності. Для створення сайту наша команда використовує сучасні технології веб програмування та створення дизайну сайту. Ми розробили власну систему керування вмістом CMS, що дає можливість запрограмувати будь-який функціонал, потрібний нашим клієнтам. Наші дизайнери створюють ексклюзивний дизайн, з врахуванням усіх побажань.
Окрім розробки сайту, ми допоможемо Вам обрати та придбати доменне ім’я, а також запропонуємо хостинг на надійному сервері.
Якщо інтернет-технології для Вас нові – навчимо користуватись та забезпечимо підтримку сайту протягом необхідного часу.

Наші переваги

Типи

Лендінг

Лендінг

 - односторінковий сайт, який виконує одну певну задачу. Розробники повинні донести чітку думку до відвідувачів, і спонукати їх до здійснення якоїсь певної дії. Здатний сфокусувати увагу користувача на одному товарі і не відпускати його до самого кінця.

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

 – це повнофункціональний ефективний веб-сайт, що розміщує всю корисну інформацію про компанію, її послуги та продукцію.

Інтернет каталог

Інтернет каталог

– це розширена версія корпоративного веб-сайту. Крім усіх основних розділів корпоративного сайту тут розміщується ще й каталог товарів з детальним описом та можливістю попереднього замовлення.

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Створення інтернет магазину, з якого можна вибрати та замовити потрібний товар чи послугу. Інтернет-магазин перш за все передбачає грошові розрахунки на відміну від корпоративного сайту.

Портфоліо

Petroinsight - Тренінги в нафтовій галузі

Petroinsight

Тренінги в нафтовій галузі

Антураж - центр інтер’єрного текстилю

Антураж

центр інтер’єрного текстилю