Створення сайтів від веб-студії MOZAR

Сьогодні неможливо уявити успішний бізнес без наявності сайту. Його створення допоможе розширити сферу діяльності, отримати нових клієнтів та підвищити прибуток.

Розробка сайту – багатоетапний творчий процес, у якому беруть участь програмісти, дизайнери, верстальники, копірайтери та SEO-фахівці. Ми створюємо ексклюзивний дизайн, зручний функціонал, пропонуємо купівлю доменного імені та хостинг на надійному сервері. Навчимо користуватися адмін-панеллю сайту, а також забезпечимо підтримку та SEO-просування сайту протягом необхідного часу.

До початку розробки сайту важливо зрозуміти, чим займається компанія та які вона ставить цілі, оскільки саме від цього залежатиме вибір його формату і структури.

Наші переваги

Типи

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт

Корпоративний сайт - це повнофункціональний ефективний веб-сайт, який інформує про компанію, її послуги та продукцію, онлайн-презентація в мережі Інтернет.

Інтернет каталог

Інтернет каталог

Інтернет-каталог – це своєрідна «вітрина» в мережі інтернет з товарами або переліком послуг, запропонованими компанією, розширена версія корпоративного сайту. Крім усіх основних розділів корпоративного сайту, тут розміщується ще й каталог товарів з докладним описом та можливістю попереднього замовлення.

Інтернет магазин

Інтернет магазин

Створення інтернет-магазину, в якому можна вибрати та замовити потрібний товар чи послугу. Інтернет-магазин передусім передбачає грошові розрахунки, на відміну від корпоративного сайту.

Інтернет-сервіс

Інтернет-сервіс

Інтернет-сервіс – це web-сайт, який є інтерактивним сервісом (продаж квитків, дошка оголошень, обслуговування клієнтів, прослуховування музики, перегляд фільмів). Він відмінно підійде як інструмент для розширення можливостей компанії та її масштабування.

Портфоліо

НАТУАЛЬ - продаж штор та шторних тканин

НАТУАЛЬ

продаж штор та шторних тканин

Маяк - будівельний маркет

Маяк

будівельний маркет

Masiv - виробник меблів з дерева

Masiv

виробник меблів з дерева

Sanct Bernhard - вітаміни та бади для здоров’я та краси

Sanct Bernhard

вітаміни та бади для здоров’я та краси

Шара Плюс - магазин одягу та взуття

Шара Плюс

магазин одягу та взуття

EGOCLUB - фітенс-центр

EGOCLUB

фітенс-центр

WoodLuxury - виготовлення елітних меблів

WoodLuxury

виготовлення елітних меблів

Агровест Україна - запчастин до сільгосптехніки

Агровест Україна

запчастин до сільгосптехніки

Petroinsight - тренінги в нафтовій галузі

Petroinsight

тренінги в нафтовій галузі

Антураж - центр інтер’єрного текстилю

Антураж

центр інтер’єрного текстилю

SilverSpring - проектування та реалізація водойм

SilverSpring

проектування та реалізація водойм

Фазенда - агенство нерухомості

Фазенда

агенство нерухомості

PitStop - автозапчастини для вантажних автомобілів

PitStop

автозапчастини для вантажних автомобілів

Даринка - виробник м’яких іграшок

Даринка

виробник м’яких іграшок

TurboRotor  - ремонт та відновлення турбін

TurboRotor

ремонт та відновлення турбін

Коровайний Дім Март - випікання тортів та короваїв

Коровайний Дім Март

випікання тортів та короваїв

Розробка сайтів як комплексний процес

Веб-студія MOZAR пропонує створення сайтів з нуля таких типів:

Тип сайту слід обрати відповідно до бажаної функціональності. Наприклад, якщо на сторінках розповідається про компанію, її послуги чи продукцію – це корпоративний сайт.

Інтернет-каталог не передбачає купівель, а лише пошук та перегляд необхідної інформації, послуг чи товарів.

Інтернет-магазин відрізняється наявністю каталогу з послугами або товарами, фільтрів для полегшення вибору, цін, можливості робити покупки онлайн, з оплатою та доставкою.

Інтернет-сервіс – це вид сайту, який надає певні послуги. Наприклад, пошук квитків, маршрутів, сеансів та іншої корисної інформації.

Під час зустрічі з клієнтом-замовником сайту в компанії MOZAR узгоджуються питання про тип сайту, цілі та завдання, що покладаються на нього, а також його структуру та наповнення. Відповідно до всіх цих побажань і вимог нами складається ТЗ (технічне завдання), в якому прописуються всі нюанси: структура, назви розділів, функціонал, особливості дизайну, наповнення. Також ми укладаємо договір, у якому зазначено вартість, етапи робіт та дедлайни виконання. Докладніше про це читайте у розділі Етапи розробки веб-сайту.

Створення сайту з нуля: визначаємо ЦА, функціонал та терміни

Визначення ЦА (цільової аудиторії) – одне з найважливіших питань до початку створення та просування сайту в Україні. Адже від статі, віку, соціального статусу та достатку користувачів майбутнього сайту залежатиме його стиль, особливості дизайну, структура й контент.

Буває що навіть товари однієї групи розраховані на різні ЦА, і це потрібно враховувати до початку розробки веб-сайту, використовуючи різний підхід до структури, оформлення та функціоналу.

Функціонал сайту також краще заздалегідь продумати. Наприклад, створення особистого кабінету, лічильника, онлайн-калькулятора, пошуку різних мовних версій, імпорту товарів через XML-файл тощо – усе це слід обумовити заздалегідь для точної оцінки вартості проекту. Якщо сайт масштабний, то краще спочатку створити базовий функціонал і поступово, за необхідності, його доопрацьовувати.

Ціни розробки веб-сайту та терміни виконання визначаються вже після складання докладного ТЗ. Разом з тим, орієнтовну вартість можна прорахувати заздалегідь, після розуміння цілей та завдань сайту та керуючись досвідом розробки подібних проектів.

Структура та контент – важливі складові у створенні веб-сайту

Структура сайту на замовлення формується на основі списку послуг або товарів, що надаються компанією, у вигляді схеми, в якій наочно видно смислові складові та взаємозв'язок між ними. Після складання структури сайту можна приступати до аналізу SEO-фахівцем, з метою її зручності та подальшого просування. За потреби вносяться корективи.

Замовник повинен продумати майбутній контент сайту: фотографії, відеоматеріали, тексти. Наша компанія пропонує базове наповнення сайту контентом, а також професійну фото- та відеозйомку для розміщення на посадкових сторінках сайту. Якщо формат сайту потребує постійного оновлення інформації, клієнтові важливо продумати, хто займатиметься систематичним розміщенням контенту.

Замовлення розробки сайту під ключ від студії веб дизайну MOZAR, з правильною підготовкою та професійним виконанням усіх етапів, гарантує його популярність у ЦА та подальше зростання успішності бізнесу.