Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Разработка дизайна для сайта

Чому якісний дизайн необхідний для будь-якого сайту? Тому що він створює перше враження, яке, як відомо, дуже важливе. Візуальна оцінка компанії відбувається в перші секунди саме завдяки дизайну. І для того, щоб ця оцінка була високою і з'являвся інтерес, професійному дизайнерові доведеться добре попрацювати. Власнику сайту, у свою чергу, слід звертатися до фахівців, а не любителів із сумнівною репутацією. І той, хто розуміє всю важливість першого враження від вигляду сайту, ніколи це не проігнорує.

Якщо завдяки якісному дизайну у відвідувача складається про компанію сприятливе враження, з дуже великою часткою ймовірності він стає клієнтом компанії.

Унікальний, з продуманою кольоровою гамою, відповідний тематиці сайту дизайн - один із сильнодіючих факторів для прихильності клієнта. Адже при пошуку необхідної інформації чи продукції кожен відвідувач перегляне, як мінімум, кілька сайтів, і на підсвідомості їхній вигляд та оформлення порівнюватимуться. Важливо, щоб це порівняння було на користь Вашого сайту.

Ексклюзивний дизайн веб-сайту - відмінний інструмент для іміджу компанії

Оскільки візуальне сприйняття має величезне значення, цим фактором впливу слід користуватися, створюючи ексклюзивний, привабливий дизайн. Професійний веб-дизайн сайту можна порівняти із зовнішньою рекламою або оформленням вітрини будь-якого магазину - від того, що ми бачимо, і залежить виникнення бажання подальшого ознайомлення та покупки. Тому економити на створенні дизайну ніяк не можна: адже наше з Вами завдання - спочатку залучити, а вже потім - втримати клієнта, використовуючи інші, не менш важливі інструменти.

Якісний, привабливий дизайн сайту демонструє повагу до його відвідувачів, а також серйозність рівня компанії.

Юзабіліті сайту

Крім привабливого дизайну дуже важлива зручність користування сайтом. Адже якщо клієнту складно знайти елементи навігації, виникають труднощі із замовленням послуг чи товарів, контент сайту погано читається і неграмотно закомпонований - сайт стає особливо неефективним. І всі ці завдання покладаються на плечі дизайнера сайту.

Iншi етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину, впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик тощо) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Наповнюємо сторінки сайту основним контентом, тестуємо роботу сайту на різних версіях браузерів та різних пристроях, коригуємо неточності.

Розміщення і здача сайту

Розміщення сайту на хостингу. Навчання замовника користуванню адмін-панеллю

Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Реклама сайту

Налаштування та підтримка реклами в Google і Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92