Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

СКЛАДАННЯ ТЕХНІЧНОГО ЗАВДАННЯ (ТЗ)

Продумане технічне завдання - дуже важливий крок. Навіть невеликі неточності в ТЗ можуть відкинути терміни виконання проекту назад, тому до його написання варто поставитися максимально відповідально. При правильно складеному технічному завданні всі етапи виготовлення сайту виконуватимуться швидко та результативно.

У технічному завданні дуже важливо вказати всі основні вимоги до проекту, дизайну, функціоналу - усі його технічні можливості. Відповідно до професійно складеного ТЗ можна створити велику кількість сайтів зі схожим функціоналом та різним візуальним сприйняттям.

Технічне завдання створюється на підставі заповненого клієнтом Брифу.

Технічним завданням займаються наші фахівці. Вони описують технічні характеристики майбутнього сайту, визначають, яким повинен бути дизайн і колірне рішення типових сторінок, продумують структуру сайту. Крім того, описують, які елементи повинні бути на кожній сторінці сайту, а також які механізми охоплення клієнтів або успішного продажу товарів, у разі створення інтернет-магазину.

Клієнту надається повний доступ до редагування та коментування Технічного завдання. Таким чином ми уточнюємо і затверджуємо всі деталі по сайту.

Основні характеристики якісно складеного ТЗ:

  1. Деталізація та конкретність. У технічному завданні потрібно вказувати все, що має виконати фахівець. Навіть якщо були попередні усні обговорення обов'язкової частини робіт, все це треба зазначити і в ТЗ. Усі вимоги, важливі моменти та тонкощі зі створення сайту повинні бути прописані.
  2. Точність формулювань. У ТЗ не можуть бути приблизні та неоднозначні фрази - усе прописується максимально точно, без слів: «добре», «можливо», «напевно».
  3. Виклад зрозумілою фахівцеві мовою. Професіонал, який отримав завдання, не повинен багаторазово перепитувати чи уточнювати, чого від нього хочуть - тому воно викладається максимально зрозуміло. Використання спеціальних термінів можливе, якщо обидві сторони розуміють, про що йдеться. Якщо ж сам замовник не до кінця визначився, що саме він хоче, то у виконавця також виникнуть труднощі з виконанням ТЗ.

Важливо пам'ятати, що при складанні технічного завдання необхідно враховувати цілі та завдання, для виконання яких задумане створення проекту, а також брати до уваги результати попереднього вивчення цільової аудиторії майбутнього сайту.

Iншi етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину, впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик тощо) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Наповнюємо сторінки сайту основним контентом, тестуємо роботу сайту на різних версіях браузерів та різних пристроях, коригуємо неточності.

Розміщення і здача сайту

Розміщення сайту на хостингу. Навчання замовника користуванню адмін-панеллю

Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Реклама сайту

Налаштування та підтримка реклами в Google і Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92