Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Якісне SEO-просування допоможе обійти конкурентів та вийти в ТОП-10

Доведено, що більше 50% користувачів переглядають в пошуковій видачі тільки першу сторінку, і лише 36% йдуть на другу й третю. Виходить, що якщо сайт вашої компанії не знаходиться в перших позиціях видачі, то втрачається прибуток, оскільки відвідувачі просто не бачать ваші пропозиції. Вони підуть до конкурентів, які змогли подбати про оптимізацію та просування своїх сайтів набагато краще. Запам'ятайте: якщо ваш сайт не знаходиться за пошуковими запитами - він не буде ефективним.

Для того, щоб сайт продавав, необхідно серйозно поставитися до його seo-просування.

SEO просування як запорука збільшення продажів

Якщо подивитися на свій сайт як на звичайний магазин у великому місті, навколо якого багато інших закладів з подібним товаром, то можна зрозуміти, що робити, щоб не тільки виділятися серед конкурентів, але й залишити їх далеко позаду. І якщо для «розкрутки» традиційного магазину потрібні одні інструменти, то для майданчиків продажів в інтернеті - інші, серед яких дуже важливе місце посідає SEO-оптимізація, сприяюча зростанню бізнесу та збільшенню потоку клієнтів. На сьогоднішній день сайт без сео-просування загубиться десь на задвірках пошукових сторінок, і продати свій товар або послуги буде досить складно.

Складові оптимізації сайту для систем пошуку

Аудит сайту

Сео-просування веб-ресурсу в інтернеті починається з об'єктивної оцінки його стану. Це дасть можливість знайти та усунути будь-які технічні похибки і спланувати етапи просування сайту. За допомогою пошукового аудиту сайт можна перевірити за такими параметрами: коректність індексації сайту; видимість в системах пошуку; наявність технічних помилок (мета-тегів, дублів, тощо); динаміка та якість довідкового профілю.

Перевірка юзабіліті

Аналізуючи юзабіліті сайту, ми перевіряємо: якість контенту; зручність навігації; інтерфейс для користувача. Якість сайту пошукові системи оцінюють також за факторами ранжування, що впливає на його позиції. Поведінкові показники - одні з найважливіших для сайту, це відсоток відмов, глибина перегляду, середній час перебування на сайті, тощо.

Підбір семантичного ядра

Спочатку збираються всі пошукові запити, за якими користувачі шукають ваші товари або послуги, а потім вони групуються за категоріями. Ключі розподіляються по сторінках сайту, щоб він краще ранжувався в пошукових системах. Структура сайту періодично може доповнюватися новими ключовими запитами.

Оптимізація веб-сайту внутрішня

Внутрішня оптимізація сайту означає роботу всередині нього - перелінковку, усунення технічних помилок, створення нових посадкових сторінок з новими ключами, оптимізацію мета-даних (заголовок та опис сторінок), а також контенту. Усі ці дії дозволяють правильно розподілити вагу між сторінками та прискорити індексацію.

Оптимізація сайту зовнішня

Зовнішня оптимізація означає роботу над кількістю та якістю посилань. Посилання - дуже важливий фактор ранжування, і від того, наскільки авторитетні сайти посилатимуться на ваш - залежить його оцінка пошуковими системами. Якість посилання залежить від багатьох факторів, які враховують наші фахівці.

Тестування, моніторинг, удосконалення

Здійснюємо контроль оптимізації, а також ефективність веб-сайту. Збільшуємо його практичність і результативність: доводимо до досконалості поведінкові умови, збільшуємо реалізуючі можливості та конверсію інтернет-ресурсу.

Iншi етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину, впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик тощо) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Наповнюємо сторінки сайту основним контентом, тестуємо роботу сайту на різних версіях браузерів та різних пристроях, коригуємо неточності.

Розміщення і здача сайту

Розміщення сайту на хостингу. Навчання замовника користуванню адмін-панеллю

Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Реклама сайту

Налаштування та підтримка реклами в Google і Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92