Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Що таке адаптивна верстка сайту?

Верстка - це програмування візуальної частини веб-сторінки за попереднім макетом. Зовнішній вигляд сторінок пишеться на спеціальній мові програмування CSS, яка згодом буде зрозумілою сучасним браузерам. Сторінки сайту оформлюються із застосуванням таблиць стилів. Верстка виконується професіоналами з урахуванням безлічі факторів та правил.

Поняття «адаптивна верстка» означає застосування методів, завдяки яким стає можливим якісне відображення сторінок сайту на екранах різних роздільних здатностей, розмірів та видів гаджетів. Унаслідок такого підходу макет сайту можна розтягувати без втрати якості зображення та складності в сприйнятті текстових блоків. На сьогоднішній день такий підхід до верстки визнаний найоптимальнішим.

Грамотний підхід до верстки сайту дає чудовий результат

Оскільки в наш час для перегляду сторінок сайтів в інтернеті існує безліч різних браузерів, важливо зробити верстку, яка відповідає всім вимогам щодо якісного відображення сторінок у всіх цих браузерах. Професійна назва адаптації до подібних умов - верстка, що враховує кросбраузерність. І поки творці браузерів не придумали загальні стандарти використання мови кодування, такий вид верстки найактуальніший.

Крім переліченого, важливим фактором для професійного виконання верстки веб-сайту є правильний та чистий код. А це означає, що в коді не може бути помилок, непотрібних тегів, а повинні бути коментарі та логічні блоки, присутні каскадні таблиці стилів. Такий підхід дозволить полегшити сторінки, тим самим підвищивши їхню швидкість завантаження в браузері.

«Чиста» верстка сайту необхідна для зрозумілого та легкого кодування, а також для того, щоб сайт згодом, при виконанні допрацювань, не створював ніяких проблем. Завдяки професійно написаному та відформатованому коду прискориться індексація сайту в пошукових системах, а це, у свою чергу, дуже скоро залучить на сторінки сайту нових відвідувачів.

Фахівці дизайн-студії «Мозар» успішно виконають верстку і, можна не сумніватися в тому, що цей етап робіт, як і інші по створенню сайту, буде реалізований максимально якісно. Усі сторінки Вашого сайту прекрасно відображатимуться на всіх браузерах, а також будуть видимими для пошукових систем. Крім того, верстка від нашої компанії дозволить займатися просуванням та оптимізацією сайту зі зростаючою ефективністю.

Iншi етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину, впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик тощо) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Наповнюємо сторінки сайту основним контентом, тестуємо роботу сайту на різних версіях браузерів та різних пристроях, коригуємо неточності.

Розміщення і здача сайту

Розміщення сайту на хостингу. Навчання замовника користуванню адмін-панеллю

Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Реклама сайту

Налаштування та підтримка реклами в Google і Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92