Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Затвердження цілей та завдань сайту

Помилка багатьох в тому, що вони часто починають якусь роботу без попереднього складання плану робіт «Брифу» - елементарно не бажають витрачати на це час. Тим часом будь-який вид діяльності - будь то спорудження будинку, початок власного бізнесу або створення сайту - вимагає витрати 2/3 часу на планування, і тільки 1/3 - безпосередньо на дію щодо його виконання.

Чому ж не можна пропускати такий етап роботи як планування? Все дуже просто - без нього ми можемо щось не врахувати, можливо, з'являться помилки, які навіть не передбачалися. Так що бажана економія часу на плануванні згодом призводить якраз до зайвих витрат часу: доводиться переробляти частину робіт або виконувати їх заново.

Якщо ж складається Бриф, то всі етапи наступних робіт продумуються заздалегідь, і це допомагає уникнути непередбачених помилок. Таким чином відбувається економія часу і грошей в подальшому.

Завантажити Бриф на разработку Веб-сайту

 

Розглянемо етапи розробки сайту, з яких і складається план робіт.

ДЛЯ ЧОГО СТВОРЮЄТЬСЯ WEB-САЙТ?

Створення сайту - це проект, який суттєво допоможе в просуванні та розвитку бізнесу, тому до нього потрібно поставитися з усією серйозністю. Як показала практика, навіть сайти в одну сторінку Лендінги дуже ефективні, якщо при їхньому створенні все передбачено та ретельно продумані деталі. Напередодні розробки більшого проекту важливо вчасно визначити цілі і завдання майбутнього сайту, щоб він максимально еффективно відповідав очікуванням. Крім того, необхідно викладати на веб-сайті контент, відповідний зазначеній тематиці, без «води».

Попереднє з'ясування цілей сайту дозволить згодом отримати багато переваг - наприклад, зручність у використанні, що означає простоту навігації та чіткість структури.

Попереднє планування дасть можливість подальшого підбиття підсумків роботи інтернет-ресурсу, аналізу вкладених інвестицій та окупності проекту. Без поставлених цілей буде складно дізнатися рівень успішності створеного сайту.


Наведемо приклади цілей створення сайту для розвитку бізнесу
 

 • Презентація компанії та продукції.
 • Інформація про послуги компанії.
 • Продажі послуг або товарів.
 • Залучення більшої кількості клієнтів.
 • Збір лідів (контактних даних передбачуваних клієнтів).
 • Вибудовування тривалих відносин з клієнтами.
 • Інформування Цільової аудиторії.
 • Реклама з метою впізнаваності бренду.
 • Збільшення охоплення Цільової аудиторії.

  Крім того, інтернет-ресурс надає власнику такі можливості:
 • аналіз маркетингу і бізнес-процесів;
 • створення міцної репутації бренду;
 • збір інформації по додаткових каналах про відвідувачів сайту.Слід правильно визначитися з цілями, задля досягнень яких створюватиметься веб-сайт, і лише тоді приступати до розробки. Один веб-ресурс може виконувати кілька завдань водночас, а також існують індивідуальні проекти для здійснення тільки однієї, найважливішої ​​мети.

ВИЗНАЧЕННЯ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРІЇ

До того як приступити до планування, потрібно відповісти на такі питання:

 • На кого розрахований цей веб-сайт?
 • Які інтереси й переваги у потенційних клієнтів сайту?
 • Що для них буде корисним та цікавим?
 • Що для них краще: картинки або текстова інформація?
 • Використання яких видів зв'язку для них характерніше?І це лише «вершина айсбергу» запитань, на які необхідно відповісти перед створенням сайту.

Перелік запитань розшириться згідно з тематикою сайту і його призначенням.

Web-розробка

Процес створення веб-сайту складається з розробки дизайну, верстки, програмування, підготовки контенту, наповнення, тестування. Різні види сайтів вимагають застосування як різних технологій, так і інструментів.

Власникові сайту необхідно вивчити цільову аудиторію його інтернет-ресурсу: її потреби, інтереси і прагнення. Якщо ці складові правильно проаналізувати, а потім адаптувати сайт під інтереси потенційних відвідувачів сайту, то успіх бізнесу забезпечений. Адже ніхто не відміняв важливе правило в будь-якому бізнесі: дізнайся, у чому люди мають потребу, і дай їм це. Разом з тим потрібно вигідно відрізнятися від своїх конкурентів, але для цього вже існують аналітика, реклама, унікальність товару, якість контенту, вигідні пропозиції та інші необхідні інструменти маркетингу.

На першому етапі дуже важливо зацікавити відвідувача, щоб він не тільки ознайомився з наданою інформацією, а й поділився нею з іншими. Не сумнівайтеся, у вас все вийде, а професійні розробники сайту вам в цьому допоможуть!

Iншi етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб він однаково добре відображався на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину, впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик тощо) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Наповнюємо сторінки сайту основним контентом, тестуємо роботу сайту на різних версіях браузерів та різних пристроях, коригуємо неточності.

Розміщення і здача сайту

Розміщення сайту на хостингу. Навчання замовника користуванню адмін-панеллю

Просування сайту

Сприяємо результативній видимості вашого сайту в пошуці Google

Реклама сайту

Налаштування та підтримка реклами в Google і Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92