Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Затвердження цілей та завдань сайту

Помилка багатьох - в тому, що вони часто починають якусь роботу без попереднього складання плану робіт «Брифу» - елементарно не бажають витрачати на це час. Тим часом будь-який вид діяльності - будь то будівництво будинку, початок власного бізнесу або створення сайту - вимагає витрати 2/3 часу на планування, і тільки 1/3 - безпосередньо на дію по його виконанню.

Чому ж не можна пропускати такий етап роботи - як планування? Все дуже просто - без нього ми можемо щось зважати, можливо з'являться помилки які навіть не передбачалися. Так що гадана економія часу на планування згодом призводить якраз до зайвих витрат часу: доводиться переробляти частину робіт або виконувати їх заново.

Якщо ж складається Бриф, то всі етапи наступних робіт продумуються заздалегідь, і це допомагає уникнути непередбачених помилок. Таким чином, відбувається економія часу і грошей в подальшому.

Завантажити Бриф на разработку Веб-сайту

 

Розглянемо етапи розробки сайту, з яких і складається план робіт.

ДЛЯ ЧОГО СТВОРЮЄТЬСЯ WEB-САЙТ?

 • Створення сайту - це проект, який суттєво допоможе в просуванні та розвитку бізнесу, тому до нього треба поставитися з усією серйозністю. Як показала практика, навіть сайти на сторінку «Лендінзі» дуже ефективні, якщо при їх створенні все передбачено і ретельно продумані деталі. Напередодні розробки більшого проекту важливо вчасно позначити цілі і завдання майбутнього сайту, щоб він максимально еффективно відповідав очікуванням. Крім того, необхідно надавати на веб-сайті контент, відповідний позначеної тематики, без «води».

  Попереднє з'ясування цілей сайту дозволить згодом отримати багато переваг - наприклад, зручність у використанні, що означає простоту навігації і чіткість структури.

  Попереднє планування дасть можливість подальшого підведення підсумків роботи інтернет-ресурсу, аналізу вкладених інвестицій і окупності проекту. Без постановки цілей буде складно дізнатися рівень успішності створеного сайту.


  Наведемо приклади цілей створення сайту для розвитку бізнесу.
   
 • Презентація компанії та продукції.
 • Інформація про послуги компанії.
 • Продажі послуг або товарів.
 • Залучення більшої кількості клієнтів.
 • Збір лідів (контактних даних передбачуваних клієнтів).
 • Вибудовування тривалих відносин з клієнтами.
 • Інформування Цільовий аудиторії.
 • Реклама з метою впізнаваності бренду.
 • Збільшення охоплення Цільовий аудиторії.

  Крім того, інтернет-ресурс дає власнику такі можливості:
 • аналіз маркетингу і бізнес-процесів;
 • створення міцної репутації бренду;
 • збір інформації по додаткових каналах про відвідувачів сайту.Слід правильно визначитися з цілями, заради досягнень яких буде створюватися веб-сайт, і тільки тоді приступати до розробки. Один веб-ресурс може виконувати кілька завдань одночасно, а також існують індивідуальні проекти для здійснення тільки однієї, найбільш важливої ​​мети.

ВИЗНАЧЕННЯ ЦІЛЬОВОЇ АУДИТОРИИ

До того, як приступити до планування, потрібно відповісти на такі питання:

 • на кого розрахований цей веб-сайт?
 • які інтереси і переваги у потенційних клієнтів сайту?
 • що для них буде корисним і цікавим?
 • що для них краще: картинки або текстова інформація?
 • використання яких видів зв'язку для них більш характерно?І це тільки «вершина айсбергу» питань, на які необхідно відповісти перед створенням сайту.

Перелік запитань розшириться згідно з тематикою сайту і його призначення.

Web-розробка

Процес створення веб-сайту складається з розробки дизайну, верстки, програмування,  підготовки контенту, наповнення, тестування. Різні види сайтів вимагають застосування як різних технологій, так і інструментів.

Власнику сайту необхідно вивчити цільову аудиторію його інтернет-ресурсу: її потреби, інтереси і прагнення. Якщо ці складові правильно проаналізувати, а потім адаптувати сайт під інтереси потенційних відвідувачів сайту, то успіх бізнесу забезпечений. Адже ніхто не відміняв важливе правило в будь-якому бізнесі: дізнайся, у чому люди мають потребу, і дай їм це. При цьому потрібно вигідно відрізнятися від своїх конкурентів, але для цього вже існують аналітика, реклама, унікальність товару, якість контенту, вигідні пропозиції та інші необхідні інструменти маркетингу.

На першому етапі дуже важливо зацікавити відвідувача, щоб він не тільки ознайомився з наданою інформацією, а й поділився нею з іншими. Не сумнівайтеся, у вас все вийде, а професійні розробники сайту ви в цьому допоможуть!

Інші етапи

Узгодження завдань

Заповнення Брифу клієнтом. Прорахунок вартості проекту

Написання технічного завдання

Продумуємо логіку і структуру сайту, його функціонал та точки захоплення клієнтів.

Дизайн сайту

Розробляємо унікальний дизайн сайту з урахуванням смаків і потреб Вашої цільової аудиторії

Верстка сайту

Програмуємо візуальну частину сайту згідно з розробленим дизайном таким чином, щоб вони однаково добре відображалися на екранах гаджетів різних розмірів.

Програмування

Розробляємо функціональну частину , впроваджуємо індивідуальні рішення (фільтри товарів, кабінет користувача, кошик і тд.) та підключаємо адмін-панель веб-сайту

Наповнення та тестування

Виконуємо початкове наповнення основних сторінок. Доводимо роботу сайту до досконалості. Тестуємо його на різних пристроях, в браузерах різних версій.

Розміщення і здача сайту

Перенесення сайту на хостинг. Навчання користуванню адмін-панеллю

Просування веб-сайту

Робимо ваш сайт видимим в результатах пошуку Google

Реклама сайту

Налаштування і підтримка рекламних кампаній в Google та Facebook

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92