Рекламна фотозйомка

Фотознімки рекламного характеру замовляють для оформлення банерів і білбордів, журналів, постерів, календарів, пакування товарів та іншої представницької продукції.

Рекламна фотозйомка покликана достовірно інформувати покупців про властивості продукту, його особливості та переваги. Вона також формує позитивне сприйняття рекламованого об'єкта. Створений фотографом образ має бути переконливим, стимулювати до купівлі товару чи послуги.

Професійні рекламні фото мають викликати у клієнтів передчуття позитивних емоцій у разі придбання об'єкта, що рекламується.

Обговорити проект

Круті проекти починаються з заповнення цієї форми

Маєте запитання?

Телефонуйте - радо вам допоможемо!
(097) 442 05 92

Портфоліо

Masiv - виробник меблів з дерева

Masiv

виробник меблів з дерева

Антураж - центр інтер’єрного текстилю

Антураж

центр інтер’єрного текстилю

Рекламні фотографії від веб-студії MOZAR

Веб-студія MOZAR пропонує професійну рекламну фотозйомку для таких категорій:

Рекламна фотозйомка – дієвий спосіб просування товарів та послуг на споживчому ринку, і наші професійні фотографи можуть її здійснити на належному рівні за допомогою спеціалізованої апаратури.

Іміджеві рекламні фото для різних видів виробів та послуг

І хоча поняття «рекламна зйомка» включає кілька понять, дуже часто під нею мається на увазі предметна зйомка. У такому разі фотограф виконує фотосесію для:

  • людей (групами чи окремо);
  • їжі та напоїв;
  • одягу та взуття;
  • прикрас;
  • аксесуарів;
  • меблів;
  • автомобілів;
  • інтер'єрів;
  • побутової техніки тощо.

Часто в процесі фотографування товарів і людей для реклами використовується макрозйомка, щоб максимально виразно й детально відобразити навіть найменші складові рекламованих предметів або об'єктів. Кадри за такої зйомки відбираються найкращі, за необхідності – обробляються.

Постановна рекламна зйомка відбувається із залученням моделей у фотостудії. Для них запрошуються стилісти і візажисти.

Фотосесія для реклами – це робота дипломованих фотохудожників із відмінним естетичним смаком. Тут слід звертати увагу на колірну палітру, розміри, форми, фактуру, освітлення об'єктів, що знімаються. Для кожного фотографованого предмета створюється фон і підбирається світло, що дозволяє досягти бажаних результатів. Ми прагнемо відобразити в кадрі реальність і максимальну натуральність, щоб клієнт згодом не був розчарований відмінністю купленого товару від рекламованого.

Найкращі рекламні фото – за доступною ціною

Рекламна фотографія – не дешевий творчий процес, оскільки він неможливий без попередньої підготовки. Спочатку розробляється ідея, потім створюються ескізи, підбираються моделі, виставляється світло, обирається фон, реквізит тощо. Щоб досягти найкращих фото для реклами, потрібно зробити безліч знімків у різних ракурсах, кілька разів змінюючи композицію та напрямок освітлення.